Onur Köseoğlu

Amerika’da ilk platformları açılan online danışmanlık SaaS’ı Gurulize’ın dijital proje yöneticisi, altı kıtada yüzlerce geleneksel ve dijital radyoya hizmet veren online medya yayını SaaS’ı Radiolize’ın kurucusu ve geliştiricisi. Background’ı iletişim, reklam ve tasarım olmakla birlikte günümüzde daha çok iş geliştirici, webmaster, growth hacker, girişimci, lider ve sysadmin. WordPress, Adobe, Ubuntu, Google ADS ve scrum ile düzeyli ilişkisi var.

İlyas Teker

İlyas, sayılı markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusudur. 14 yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor. Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.

Ceren Varol

Yoğunluklu olarak Gıda, Moda ve Eğitim sektörlerinde farklı markaları kurumsal kimlik ve website tasarım konularında desteklemiştir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Kişi ve markalara kurumsal kimlik, web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında destek olmaktadır. Sanko Holding ve Tesan İletişim gibi büyük firmalarda Web Tasarım ve Proje Yöneticisi olarak görev almıştır.

Özellikle sektördeki kadın istihdamının azlığı ve farklı sektörden Kadın Girişimleri desteklemek amacıyla WordPress Eğitimleri vermeye başlamıştır. Çünkü kadınlar gelişirse toplumlar gelişir mottosu önemlidir.

Hasan Yasin Türkyılmaz

18 yılda 3 binden fazla girişimin büyümesi, 3500’den fazla ve 60’a yakın ülkeden öğrencinin de sektöre katılması için çabalayan bir dijital pazarlama ve reklam danışmanı, growth hacker. Ankara Üniversitesi sosyoloji bölümü mezunu, tasarım ve yazılım şirketlerinde çalıştı, 4,5 sene Bilge Adam’da dijital medya eğitmenliği yaptı. Şu anda ABD ve Türkiye’de hizmet veren G4A Studio & Workshops’un yönetiminde danışmanlık ve eğitim vermeye devam ediyor. İnternet ve eticaret girişimleri için dijital pazarlama, reklam, iş ve ürün geliştirme, dijital büyüme çözümleri sunuyor.

Mert Erkal

Mert Erkal 2009 yılında bugüne, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEO Uyumlu İçerik Optimizasyonu, App Store Optimization (ASO), Google Analytics, Dijital Reklam Optimizasyonu ve Dönüşüm Optimizasyonu konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Stradiji’nin kurucusudur. Stradiji, her ölçekte firmaya dijital pazarlama stratejileri üretir, bu stratejilerin uygulanmasını sağlar ve hizmet verdiği firmaların online ve offline dünyadaki bilinirliğini ve etki alanlarını arttırır.

Mustafa Kuruşçu

Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı lisans, Erciyes Üniversitesi İşletme yüksek lisans mezunudur. Erciyes Üniversitesi’nde İşletme alanında doktora eğitimine devam etmektedir. 2012 yılından beri Türkçe alan adı pazar yeri olarak faaliyetlerini sürdüren AlanAdlari.com’da domain uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Ant Ekşiler

Ant Ekşiler Asquared WordPress VIP Agency ile MENA bölgesindeki ilk WordPress VIP ajansı olarak, uluslararası kurumsal müşterilere WordPress yazılım hizmetleri veriyoruz.

Fuel Themes olarak, yaklaşık 50bin tema satışı ile Türkiye ‘deki lider WordPress tema markalarından biriyiz.

Copyright 2020 WPTech Summit. Tüm Hakları Saklıdır.